Opravy notebooků, tabletů, telefonů a další jemné elektroniky

Rozbil se vám elektronický přístroj v hodnotě nad 2000 Kč?

Pak zvažte jeho opravu, anebo odprodání specializované opravně.

Díky neustále pokračující miniaturizaci klesají ceny přístrojů, přibývají jejich možnosti a roste počet modelů. Nicméně opravy "svépomocí" či jednotlivými živnostníky jsou stále komplikovanější.

Stále ale ještě existují specializované opravny, které dokáží provést opravu i složitějších dílů, např. výměnu displeje nebo integrovaného obvodu. Jedna z nich je firma NTSup, se kterou zkouším spolupráci od roku 2017.

Postup:

  1. registrace zakázky, stručně se popíše závada, typ a mezní cena opravy (jako v běžné opravně)
  2. Přístroj o opravě si sami vyzvednou prostřednictvím kurýrní služby
  3. analyzují závadu, navrhnou závaznou cenu opravy
  4. poté:
    1. v případě odsouhlasení přístroj opraví,
    2. v případě neodsouhlasení nebo neopravitelnosti
    3. přístroj pošlou zpět (ca 150Kč malý, za 350Kč velký - což je náklad srovnatelný s cenou  dopravy vlastním autem do Pardubic a zpět a pak ještě jednou pro opravený)
    4. přístroj zlikvidují, v případě vyšší zbytkové ceny mohou nabídnout příspěvek za odkup (např. za 4 roky starý nefunkční notebook MSI s odešlou grafickou kartou nabízeli 500Kč)

Můžete si to vyřídit sami na jejich stránce http://www.ntsup.eu/objednavka_servisu/ - v tom případě budu vděčný za zpětnou vazbu - anebo přese mne po telefonické anebo e-mailové dohodě. Jsem registrovaný jako sběrna. 

Nemluvě o tom, že nějaké jednodušší závady dokážu vyřešit možná i sám (:

Škrovád

Dříve obec, dnes místní část na okraji Slatiňan, ležící na pomezí Železných hor a Polabské nížiny 25km jižně od Pardubic je oblíbeným cílem výletníků i amatérských horolozeců ze širokého okolí zejména díky pískovcovým skalám lemujícím řeku Chrudimku.

Počítač

Počítač je stroj, který umí přesně a rychle zapamatovat a přepočítat velké množství čísel podle přesně daného – i velmi složitého – postupu. Dnes umíme převést obrázky, zvuky i polohu věcí na čísla a zase naopak. A proto: nebaví vás dělat či pamatovat si pořád dokola stejné věci? Nechte to na počítači a věnujte se tomu, co počítačům nejde, třeba kreativitě. Nejmenší počítače jsou velké jen několik mm. Nevěříte? Přijďte se podívat.

Odkud pocházíme? Kdo jsme? Kam směřujeme?

Je název obrazu od Paula Gaugina. Snaží se tím přimět diváky k zamyšlení se nad těmito dozajista zásadními otázkami pro každého z nás.

Copyright © 2024 - PC Slatiňany - Mapa stránek
zobrazeno 4304x
GetSimple CMS Premium themes for GetSimple CMS