Software

Programy, prográmky, utilitky či formuláře a vzorové dokumenty k volnému použití nebo za příspěvek.

Kandidátní listina dio komunálních voleb a prohlášení kandidáta

Usnadněte si podává formulářů pro registraci kandidátů do komunálních voleb. Pište každý údaj jen jednou (Don't repeat yourself – Wikipedie (wikipedia.org))

Excelová tabulka ve formátu xlsx ke staženíListy jsou zamčené bez hesla, abyste si omylem nepokazili nějaký vzorec. Doporučuji neodemykat a snažit se vyplnit do žlutých buněk, které jsou povolené. K tomu musíte ale věnovat práce k porozumění logiky formuláře. Pokud tam doplníte nějaké vylepšení nebo opravíte nebo objevíte chybu, napište mi.

 

 

Škrovád

Dříve obec, dnes místní část na okraji Slatiňan, ležící na pomezí Železných hor a Polabské nížiny 25km jižně od Pardubic je oblíbeným cílem výletníků i amatérských horolozeců ze širokého okolí zejména díky pískovcovým skalám lemujícím řeku Chrudimku.

Počítač

Počítač je stroj, který umí přesně a rychle zapamatovat a přepočítat velké množství čísel podle přesně daného – i velmi složitého – postupu. Dnes umíme převést obrázky, zvuky i polohu věcí na čísla a zase naopak. A proto: nebaví vás dělat či pamatovat si pořád dokola stejné věci? Nechte to na počítači a věnujte se tomu, co počítačům nejde, třeba kreativitě. Nejmenší počítače jsou velké jen několik mm. Nevěříte? Přijďte se podívat.

Odkud pocházíme? Kdo jsme? Kam směřujeme?

Je název obrazu od Paula Gaugina. Snaží se tím přimět diváky k zamyšlení se nad těmito dozajista zásadními otázkami pro každého z nás.

Copyright © 2024 - PC Slatiňany - Mapa stránek
zobrazeno 504x
GetSimple CMS Premium themes for GetSimple CMS